Traducció de "Benjamin Franklin" a anglès

Benjamin Franklin, Franklin són les principals traduccions de "Benjamin Franklin" a anglès.

Benjamin Franklin
+ Afegiu

català - anglès diccionari

  • Benjamin Franklin

    noun
  • Franklin

    noun
  • Mostra traduccions creades algorítmicament

Traduccions automàtiques de " Benjamin Franklin " a anglès

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate

Frases semblants a "Benjamin Franklin" amb traduccions a anglès

Afegiu

Traduccions de "Benjamin Franklin" a anglès en context, memòria de traducció