Traducció de "Cap Nord" a anglès

North Cape és la traducció de "Cap Nord" a anglès.

Cap Nord
+ Afegiu

català - anglès diccionari

  • North Cape

    proper

    North Cape, Norway

  • Mostra traduccions creades algorítmicament

Traduccions automàtiques de " Cap Nord " a anglès

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate

Frases semblants a "Cap Nord" amb traduccions a anglès

Afegiu

Traduccions de "Cap Nord" a anglès en context, memòria de traducció