Traducció de "Crema solar" a anglès

sunscreen, sunscreen són les principals traduccions de "Crema solar" a anglès.

Crema solar
+ Afegiu

català - anglès diccionari

  • sunscreen

    noun

    topical skin product that helps protect against sunburn

  • Mostra traduccions creades algorítmicament

Traduccions automàtiques de " Crema solar " a anglès

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate

Traduccions amb ortografia alternativa

crema solar
+ Afegiu

català - anglès diccionari

  • sunscreen

    noun

Frases semblants a "Crema solar" amb traduccions a anglès

Afegiu

Traduccions de "Crema solar" a anglès en context, memòria de traducció