Traducció de "Mar Roja" a anglès

Red Sea, Red Sea, Arabian Gulf són les principals traduccions de "Mar Roja" a anglès.

Mar Roja
+ Afegiu

català - anglès diccionari

  • Red Sea

    proper

    se separen com la mar Roja quan sona la campana.

    part like the Red Sea when the bell rings.

  • Mostra traduccions creades algorítmicament

Traduccions automàtiques de " Mar Roja " a anglès

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate

Traduccions amb ortografia alternativa

mar Roja
+ Afegiu

català - anglès diccionari

  • Red Sea

    proper

    sea between Africa and Arabia [..]

    se separen com la mar Roja quan sona la campana.

    part like the Red Sea when the bell rings.

  • Arabian Gulf

    proper noun

    Gulf of Arabia [..]

  • Gulf of Arabia

    A long, narrow sea between Africa and the Arabian peninsula.

mar roja
+ Afegiu

català - anglès diccionari

  • red sea

    se separen com la mar Roja quan sona la campana.

    part like the Red Sea when the bell rings.

Imatges amb "Mar Roja"

Frases semblants a "Mar Roja" amb traduccions a anglès

Afegiu

Traduccions de "Mar Roja" a anglès en context, memòria de traducció