Traducció de "Mor-Bihan" a anglès

Morbihan, Gulf of Morbihan són les principals traduccions de "Mor-Bihan" a anglès.

Mor-Bihan
+ Afegiu

català - anglès diccionari

  • Morbihan

    proper

    Gulf of Morbihan

  • Gulf of Morbihan

  • Mostra traduccions creades algorítmicament

Traduccions automàtiques de " Mor-Bihan " a anglès

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate

Frases semblants a "Mor-Bihan" amb traduccions a anglès

Afegiu

Traduccions de "Mor-Bihan" a anglès en context, memòria de traducció