Traducció de "Jackson Pollock" a suec

Jackson Pollock és la traducció de "Jackson Pollock" a suec.

Jackson Pollock
+ Afegiu

català - suec diccionari

  • Jackson Pollock

    El teu cap deu sembla un Jackson Pollock, per dins.

    Ditt huvud måste se ut som en Jackson Pollock inombords.

  • Mostra traduccions creades algorítmicament

Traduccions automàtiques de " Jackson Pollock " a suec

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Afegiu

Traduccions de "Jackson Pollock" a suec en context, memòria de traducció