Traducció de "Welsh language" a català

gal·lès, gal·lès són les principals traduccions de "Welsh language" a català.

Welsh language
+ Afegiu

anglès - català diccionari

  • gal·lès

    proper masculine

    Welsh language blogs, to a certain degree, mirror Welsh language communities.

    Els blocs gal·lesos, fins a un cert punt, emmirallen les comunitats de parla gal·lesa.

  • Mostra traduccions creades algorítmicament

Traduccions automàtiques de " Welsh language " a català

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate

Traduccions amb ortografia alternativa

welsh language
+ Afegiu

anglès - català diccionari

  • gal·lès

    proper masculine

    Welsh language blogs, to a certain degree, mirror Welsh language communities.

    Els blocs gal·lesos, fins a un cert punt, emmirallen les comunitats de parla gal·lesa.

Afegiu

Traduccions de "Welsh language" a català en context, memòria de traducció