Traducció de "New Orleans" a català
Nova Orleans, nova orleans són les principals traduccions de "New Orleans" a català.
New Orleans
-
Nova Orleans
nounNew Orleansissa on joukko heimonsa hylkäämiä, " 18. vartio ".
Hi ha un grup de marginats de les tribus amb base a Nova Orleans.
-
Mostra traduccions creades algorítmicament
Traduccions automàtiques de " New Orleans " a català
-
Glosbe Translate
-
Google Translate
Traduccions amb ortografia alternativa
new orleans
-
nova orleans
New Orleansissa on joukko heimonsa hylkäämiä, " 18. vartio ".
Hi ha un grup de marginats de les tribus amb base a Nova Orleans.
Afegeix un exemple
Afegiu