Traducció de "Sardina-suku" a català

genus sardina, genus sardinia són les principals traduccions de "Sardina-suku" a català.

Sardina-suku
+ Afegiu

finès - català diccionari

  • genus sardina

    noun
  • genus sardinia

    noun
  • Mostra traduccions creades algorítmicament

Traduccions automàtiques de " Sardina-suku " a català

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate

Frases semblants a "Sardina-suku" amb traduccions a català

Afegiu

Traduccions de "Sardina-suku" a català en context, memòria de traducció