Traducció de "Anting-anting" a català

arracada, arracada són les principals traduccions de "Anting-anting" a català.

Anting-anting
+ Afegiu

indonesi - català diccionari

  • arracada

    noun

    Anting-anting itu takkan buat kau hidup kembali.

    Aquestes arracades no et tornen la vida.

  • Mostra traduccions creades algorítmicament

Traduccions automàtiques de " Anting-anting " a català

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate

Traduccions amb ortografia alternativa

anting-anting
+ Afegiu

indonesi - català diccionari

  • arracada

    noun feminine

    Anting-anting itu takkan buat kau hidup kembali.

    Aquestes arracades no et tornen la vida.

Afegiu

Traduccions de "Anting-anting" a català en context, memòria de traducció