Traducció de "Stari vek" a català

edat antiga, edat antiga són les principals traduccions de "Stari vek" a català.

Stari vek
+ Afegiu

eslovè - català diccionari

  • edat antiga

    ľedat antiga

  • Mostra traduccions creades algorítmicament

Traduccions automàtiques de " Stari vek " a català

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate

Traduccions amb ortografia alternativa

stari vek
+ Afegiu

eslovè - català diccionari

  • edat antiga

Frases semblants a "Stari vek" amb traduccions a català

Afegiu

Traduccions de "Stari vek" a català en context, memòria de traducció